Apie mus

Esame viena kokybiškiausių sėkmingai besiplečiančių apželdinimo ir aplinkos tvarkymo darbus atliekančių įmonių Lietuvoje. Savo veiklą pradėjome 2006 metais, per šį laikotarpį užsitarnavome nemažai Jūsų pasitikėjimo ir šypsenų.

Aplinkos tvarkymo ir apželdinimo srityje, turime jau nemažą patirtį, kuria sėkmingai galime pasinaudoti tolimesnių projektų įgyvendinimui. Jaučiamės stiprūs šios srities specialistai, ne tik dėl ilgametės patirties, bet ir dėl studijų metu įgytų žinių, kurias nuolatos tobuliname ieškodami kuo daugiau kokybiškų inovacijų šioje srityje. Neapsiribojame siauru paslaugų spektru, siekiame išpildyti užsakovo lūkesčius.

Esame kompanija, kurioje didžiausia vertybė yra žmogus ir jį supanti aplinka, kurioje malonu leisti laisvalaikį, todėl potencialiems klientams siūlome kraštovaizdžio planavimo, įrengimo, tvarkymo ir priežiūros darbus.

Mūsų  tikslas – kurti erdves atitinkančias Jūsų norus ir lūkesčius.

Mūsų vizija – būti profesionaliausia ir maksimaliai užsakovų lūkesčius tenkinančia kompanija Lietuvoje, siūlanti žmonėms plačiausią kokybiškų paslaugų spektrą su aukščiausio lygio aptarnavimo kultūra.

 

Mūsų misija – kurti tvarius ir pilnai funkcinę paskirtį atitinkančius landšaftus, kurie būtu lengvai prižiūrimi, džiugintų akį ir širdį.